English EN Lietuvių kalba LT Polski PL
Wynajem łodzi

Wynajem łódek

Wędkarstwo to jeden z najpopularniejszych sportów wodnych, a biorąc pod uwagę, że znajdujemy się regionie licznych jezior,  jest to pozycja obowiązkowa. Każde o innym charakterze i innej specyfice jeziora w okolicy sprzyjają zarówno początkującym i jak i zaawansowanym wędkarzom.

Oferujemy Państwu wynajem łódki – tworzywowej ,  wraz z elektrycznym silnikiem, wiosłami, przyczepka transportową. Na Państwa życzenie cały sprzęt dowieziemy na wskazane jezioro bądź staw w promieniu do 20 km (bądź dalej przy dopłacie). Po zakończeniu pływania / połowu przyjedziemy i odbierzemy wypożyczony sprzęt . W innej opcji, zaczepiamy przyczepkę podłodziową do haka Państwa samochodu i mogą Państwo wyruszyć nad wodę.

Nasza łódka idealnie sprawdza się jako łódka wędkarska, ale również jako turystyczna, dla każdego kto uwielbia pływać po jeziorze, opalać się czy zwiedzać okolicę z innej perspektywy.

Wynajęcie łodzi na godziny
50 godzina
  • minimum 4 godziny
Wynajęcie łodzi na doby
1000 doba
  • popularne
  • Rezerwacji należy dokonać telefonicznie lub poprzez e-mail.
  • Po potwierdzeniu wolnego terminu pocztą zostaną wysłane 2 umowy, z których jedną po podpisaniu należy odesłać wraz z dowodem wpłaty zadatku.
  • Zadatek wynosi 30% wartości umowy. Umowa uznana zostaje za wiążącą w chwili wpłynięcia zadatku na konto bankowe firmy.