English EN Lietuvių kalba LT Polski PL

Okna Olecko – Oknoplast

Sprzedaż i montaż wysokojakościowych okien to podstawa naszej oferty. Nasza siedziba znajduje się w Suwałkach, jednak oferujemy również okna Oknoplast w miejscowości Olecko. Działamy szybko, zapewniając najwyższą jakość konstrukcji i obsługi, a to wszystko w przystępnej cenie. Zapraszamy do kontaktu:

Tomkar Premium

Zdajemy sobie sprawę, jak istotny, a w zasadzie niezbędny element domu stanowią okna. Dlatego oferujemy jedynie jakościowe okna marki Oknoplast. Konstrukcje te gwarantują wysoką izolację termiczną i dźwiękową, wyróżniając się jednocześnie ponadprzeciętną estetyką. Wspieramy również zakresie doradztwa, podpowiadając najlepsze rozwiązania dla Klientów.

Oknoplast - Nowoczesne okna do Twojego domu

Sprawdź najpopularniejsze modele okien w Olecku.

PIXEL

OKNOPLAST

Nowoczesne rozwiązanie, czerpiące z tradycji. PIXEL OKNOPLAST to konstrukcja gwarantująca nawet 22% więcej światła w pomieszczeniu.

oknplast prolux; szare okno na białym tle

PROLUX

OKNOPLAST

Również w tym przypadku użytkownik może liczyć na zwiększoną ilość światła w pomieszczeniu, za sprawą powiększenia powierzchni szyby i specjalnie wyprofilowanej konstrukcji.

oknoplast koncent evo; okno na białym tle

KONCEPT EVO

OKNOPLAST

Rozwiązanie doceniane za ponadprzeciętne parametry izolacji termicznej, a także niezrównane walory estetyczne.

okno oknoplast standard; okno na białym tle

WINERGETIC STANDARD

OKNOPLAST

Reprezentant rozwiązań klasycznych, zapewniający wysoką funkcjonalność i niższe rachunki za ogrzewanie.

okno oknoplast winergetic premium; okno na białym tle

WINERGETIC PREMIUM

OKNOPLAST

Innowacyjny projekt odpowiada za wyjątkowe wrażenie estetyczne, a także podwyższone parametry izolacji cieplnej budynku.

Okno Oknoplast WINERGETIC PREMIUM PASSIVE; okno na białym tle

WINERGETIC PREMIUM PASSIVE

OKNOPLAST

Opcja proponowana do domów pasywnych, ze względu na najwyższą skuteczność w zakresie ochrony przed utratą ciepła. Odpowiadają za nie wzmocnienia termiczne SpaceBlock oraz pakiety szybowe z trzema komorami.

Umów się na bezpłatną wycenę

Okna Olecko – Okna z montażem i profesjonalne doradztwo

Wybierając okna, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Na pewno istotnym elementem jest estetyka konstrukcji, która w przypadku okien Oknoplast spełnia najwyższe standardy. Niemniej kluczowe są parametry techniczne, na czele z ochroną przed utratą ciepła oraz wytrzymałością i trwałością okna oraz jego poszczególnych elementów.

Nowoczesne okna wykonane z wysokiej jakości materiałów

Ważna decyzja przy wyborze okien dotyczy materiału wykonania. W naszej ofercie dominują okna PCV, które cieszą się zdecydowanie największą popularnością. Niemniej proponujemy w tej kategorii wiele wariantów. Dodatkowo posiadamy także okna drewniane i aluminiowe. Sprawdź ofertę i skontaktuj się z nami – doradzimy, które pozycje najlepiej spełnią Twoje oczekiwania.

Okna PCV, czyli najczęściej wybierane okna w Olecku

Okna PCV, których profesjonalne nazewnictwo to okna PVC, to nowoczesne konstrukcje zachwycające parametrami technicznymi i estetyką. W tej kategorii oferujemy najnowocześniejsze modele dla wymagających Klientów. Decydując się na tego typu okna w Olecku, gwarantujesz sobie komfort cieplny przez wiele lat. Montowane przez nas okna Oknoplast z PVC wykazują ogromną wytrzymałość na oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak promienie UV, deszcz, czy wysokie oraz niskie temperatury.

Co istotne, okna PCV wykazują też wysoką wytrzymałość na intensywną eksploatację. Nawet bardzo częste otwieranie i zamykanie nie jest im straszne. Warto również podkreślić, że okna PVC Oknoplast są dostępne w wielu wariantach w zakresie parametrów technicznych, rozmiarów, czy dodatkowego wyposażenia. Z pewnością znajdziesz u nas odpowiednie modele, dostosowane także do Twojego budżetu.

Okna Oknoplast zapewniają komfort

Jakościowe okna i ich poprawny montaż to kluczowe kwestie odpowiadające za komfort użytkowników danego budynku. Wśród najistotniejszych parametrów okien wymienia się przepuszczalność cieplną, decydującą o poziomie ograniczania utraty cieplnej. Aby uchronić się przed wysokimi rachunkami za prąd, należy wybrać okna o przepuszczalności cieplnej mniejszej lub równej U = 1,1 W/(m2*K)

Mieszkasz przy ruchliwej ulicy lub zwyczajnie cenisz sobie maksymalną ciszę i spokój? Wybierz zatem okna Oknoplast o niskim współczynniku przepuszczania dźwięku, określanego wskaźnikiem Rw, wyrażanym w decybelach. Za okna gwarantujące wysoką izolację dźwiękową uznaje się modele, które wyróżnia Rw równy 40 dB lub niższy.

Okna z zabezpieczeniem antywłamaniowym

Okna stanowią jeden z elementów systemu ochrony budynku. Solidne okna z rozwiązaniami zapobiegającymi włamaniu podnoszą realny poziom bezpieczeństwa oraz poczucie komfortu. Antywłamaniowość określa się z wykorzystaniem wskaźnika RC, który przyjmuje wartości od 1 do 6, a im wyższa liczba, tym większe bezpieczeństwo zapewnia dana konstrukcja.

Suwałki, Augustów czy Olecko – okna z zabezpieczeniem antywłamaniowym to dobry wybór w każdej miejscowości. Sprawdź już teraz, co mamy Ci do zaproponowania, odwiedzając nasz sklep w Suwałkach. Lokal mieści się pod adresem: Pułaskiego 70. Możesz również wysłać nam wiadomość lub zadzwonić. Działamy 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty.

Okna Olecko – FAQ

Tomkar oferuje najwyższej klasy okna Oknoplast. Biuro naszej firmy jest zlokalizowane w Suwałkach, jednak oferujemy także okna w Olecku. Spełniamy oczekiwania wszystkich Klientów, bez względu na ich wymagania.

Oknoplast to renomowana marka okien, doceniona w Polsce i za granicą. Producent posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji okien z różnych materiałów. Okna Oknoplast wyróżniają się wysoką izolacją termiczną i dźwiękową, zaawansowanymi zabezpieczeniami przed włamaniem i wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Cena sprzedaży i montażu okien jest uzależniona od szeregu czynników, przez co każdorazowo dokonujemy indywidualnej wyceny. Zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli przygotować ją również dla Ciebie.
Dostosowujemy się do wymagań Klientów, na ich zlecenie wykonując również ciepły montaż okien PCV. Rozwiązanie to polecamy firmom, instytucjom publicznym i osobom fizycznym, którym zależy na maksymalnej izolacji cieplnej obiektu.
Wśród najpopularniejszych produktów z naszej oferty należy wymienić okna PCV Oknoplast. Niemniej posiadamy także okna drewniane i aluminiowe. Poza klasycznymi konstrukcjami montujemy również między innymi okna dachowe i tarasowe. Od lat jesteśmy również znani z montażu drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, zarówno skrzydłowych, jak i przesuwnych. Ofertę uzupełniają bramy garażowe Hörmann. Chlubimy się kompleksowością oferty. Poznaj ją i sam się przekonaj, że mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Dowiedz się więcej o produktach Oknoplast

oknplast katalog

Prismatic - NOWOŚĆ

okna oknoplast katalog okien

OKNA OKNOPLAST

Umów się na bezpłatną wycenę

Ocena tej podstony:

[Wszystkich ocen: 3 ▪ Średnia ocena: 4.3]