English EN Lietuvių kalba LT Polski PL

Okna PVC

Okna PVC – praktyczne i niezbędne

Okno to element budynku, który zapewnia wnętrzom światło, a od zewnątrz stanowi ich ozdobę. Dlatego tak ważne jest, aby dobrać okna PVC, które doskonale będą komponować się pod względem estetycznym z całością, a zarazem będzie oferować pełną funkcjonalność – izolację termiczną chroniącą przed chłodem oraz akustyczną, odcinającą dom od hałasów z zewnątrz. Nasi fachowcy z chęcią doradzą, jakie okna będą najlepiej pasować do domu klienta. Wszystkie, które oferujemy, cechują wysokie parametry techniczne oraz najwyższa jakość wykonania. W połączeniu z wykonywanym przez nas, autoryzowanym montażem, daje to gwarancję wieloletniego, satysfakcjonującego użytkowania.

Zajmujemy się całym procesem – od wykonania pomiarów na miejscu, poprzez transport okien, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zamontowanych. Realizujemy wszelkie zamówienia w dogodnym dla Klienta terminie.

OKNA NA PROFILU VEKA KLASA A – POZNAJ ICH ZALETY

Profile klasy A to gwarancja najwyższej ochrony mieszkańców przed hałasem oraz chłodem. Co pozwala im na osiągnięcie takich wysokich parametrów? Tego typu okna VEKA mają ścianki zewnętrzne grubości 3 mm (tolerancja 0,2 mm). Cieńsze ścianki to klasy B i C – są mniej odporne na wymienione czynniki oraz podatniejsze na pękania naroży.

Wszystkie okna VEKA – zarówno klasy A, jak i B oraz C – są zgodne z PN-EN 12608. Kupując okno VEKA należące do klasy A masz pewność, że do produkcji został użyty właściwy profil.

OKNA VEKA PVC Softline 82 MD

OKNA VEKA PVC VEKASLIDE 82

OKNA PVC VEKA Perfectline Standard

Umów się na bezpłatną wycenę