English EN Lietuvių kalba LT Polski PL

Okna drewniane

Okna drewniane – stylowe i wytrzymałe

Nowoczesne okna drewniane to propozycja dla osób stawiających na rozwiązania naturalne, a zarazem nie chcących rezygnować z usprawnień dawanych przez nowoczesne technologie. Wyglądają naturalnie, w estetyczny sposób ozdabiając fasadę domu. Równocześnie zapewniają izolację termiczną, przekładającą się na energooszczędność, tłumią hałasy z zewnątrz oraz są wygodne w użytkowaniu na co dzień. Sprawdzają się w budynkach jedno- i wielorodzinnych, a także takich miejscach, jak hotele, budynki użyteczności publicznej itp.

Okna soft-line

SOFT-LINE to profil cieszący się bardzo dużą popularnością we wszystkich rodzajach budynków. Okna tego typu charakteryzuje miękka linia, estetycznie podkreślana krawędziami z promieniem zaokrąglenia 6 mm. Sprawdzają się w każdym miejscu – doskonale spełniają swoją rolę w domu jednorodzinnym pod miastem, jak i budynku stojącym w centrum miasta przy ruchliwej ulicy. SOFT-LINE są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, co umożliwia optymalne dopasowanie ich do barwy fasady. Możliwość używania wielu dodatków znacznie zwiększa funkcjonalność okien z tym profilem.

Oferujemy trzy grubości profilu ramy. Pozwala to na wybrać grubość dopasowaną do oczekiwań i wymagań Klienta.

Możemy zaoferować okna SOFT-LINE jako certyfikowane FSC – należy wcześniej zgłosić taką chęć.

Sprawdź parametry techniczne

Okna hard-line

Profil HARD-LINE to linia okien dedykowana nowoczesnym budynkom. Sprawdza się zarówno w mieszkaniowych, jak i użyteczności publicznej. Ich cechą charakterystyczną jest prostota i minimalizm przy jednoczesnym zachowaniu wysokich parametrów użytkowych. Jeśli chodzi o sam wygląd, tutaj zwraca uwagę niewielki, wynoszący 1 mm, promień zaokrąglenia krawędzi wewnętrznych. Od strony zewnętrznej jest to 3 mm. W oknach HARD-LINE stosuje się trzy grubości profilu. Umożliwia to uzyskanie wysokiego komfortu użytkowania, przekładając się na satysfakcję każdego Klienta.

Okna z profilem HARD-LINE mogą być dostępne modele certyfikowane FSC.

Sprawdź parametry techniczne

Okna retro

Okna w stylu retro doskonale nadają się do zastosowania wszędzie tam, gdzie chcemy podkreślić zabytkowy charakter budynku. Pasują do miejskich kamienic, budynków reprezentacyjnych, podmiejskich dworków i pałacyków. Mogą być to zarówno obiekty wiekowe, jak i nowo wybudowane w stylu retro. Szeroki wybór kształtów, motywów ozdobnych oraz kolorystyki umożliwia ich dopasowanie praktycznie do każdego stylu. Przy całej swojej estetyce nie są pozbawione nowoczesnych rozwiązań, gwarantujących energooszczędność oraz wysoką izolację akustyczną.

Okna z profilem Retro mają trzy grubości profilu ramy. Dzięki temu można wybrać spośród nich najlepiej pasujący do oczekiwań i wymagań. Opcjonalnie są również dostępne jako certyfikowane FSC.

Sprawdź parametry techniczne

Umów się na bezpłatną wycenę