English EN Lietuvių kalba LT Polski PL
Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne Suwałki – wizytówka domu i mieszkania

Drzwi zewnętrzne są wizytówka mieszkania i domu. Jeśli chcesz żyć pięknie, niech rozpoczyna się to już od drzwi wejściowych! Eleganckie, a zarazem solidnie chroniące mieszkanie, są wizytówką i znacznie polepszają samopoczucie mieszkańców. Tomkar oferuje duży wybór, dzięki któremu znajdziesz wymarzone drzwi wejściowe!

Na co zwracać uwagę przy wyborze drzwi zewnętrznych? Istnieją trzy istotne cechy – pamiętaj o nich, aby dokonać najlepszego wyboru! Te cechy to izolacyjność termiczna, izolacja akustyczna oraz zabezpieczenia antywłamaniowe. Skąd wiedzieć, które parametry określamy jako „dobre”?

W przypadku izolacyjności termicznej przy drzwiach podawany jest współczynnik U. Im jest on niższy, tym lepsza ochrona przed chłodem i zimnem z zewnątrz. Współcześnie za standard dla domów energooszczędnych i pasywnych przyjmuje się minimum 0,8 W/m2K. Standardowe domy i mieszkania wymagają drzwi mających współczynnik U wynoszący 1,3 W/m2K.

Stalowe drzwi zewnętrzne

Drzwi stalowe, które posiadamy w swojej ofercie, zostały wyprodukowane przez wiodących producentów na rynku. Różnią się pomiędzy sobą stopniem termoizolacyjności oraz dźwiękochłonności – parametry te podane są przy każdym modelu. Nie wiesz, które sprawdzą się u Ciebie? Nasi eksperci chętnie Ci doradzą właściwe.

Aby drzwi spełniały swoje zadanie w sposób optymalny, muszą być prawidłowo zamontowane. Oferujemy taką usługę jako autoryzowany partner producenta. Dzięki temu zyskujesz pewność, że skorzystasz z wszystkich możliwości dawanych przez dane drzwi.

Drzwi zewnętrzne drewniane

Drzwi zewnętrzne drewniane mają swój naturalny urok. A oprócz walorów estetycznych cechuje je wysoki poziom ochrony akustycznej oraz doskonałe zabezpieczenia antywłamaniowe. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli różniących się kolorami oraz wzornictwem. Dzięki temu bez problemu dobierzesz do swojego domu takie, które będą najlepiej oddawać jego klimat! Jesteśmy przekonani, że niejeden producent drzwi drewnianych spełni Twoje oczekiwania.

Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Aluminiowe drzwi zewnętrzne

Drzwi aluminiowe łączą w sobie solidność i trwałość w połączeniu z mniejszą masą w stosunku do pozostałych. Zaletą materiału wykonania jest wysoka odporność na odkształcenia powodowane przez wysoką temperaturę oraz wilgoć. Same w sobie są estetyczne, ale jeśli Klient ma takie życzenie, można dodatkowo okleić je okleiną, dodając im charakteru. Ze względu na swoje parametry, drzwi aluminiowe uznawane są za trudne do sforsowania, co zwiększa bezpieczeństwo wnętrza oraz mieszkańców.

Nasi partnerzy

Niezawodność, bezpieczeństwo i niepowtarzalny DESIGN to cechy drzwi każdego z oferowanych przez Nas producentów: WIKĘD,   DOORSY, BARAŃSKI . Nasze fachowe doradztwo i wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i montażu, dają gwarancję wyboru odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb.                        

Oczywistym jest fakt, że stopień termoizolacyjności i dźwiękochłonności  zależy od konstrukcji drzwi i od użytego materiału izolacyjnego. Jednak najlepsze drzwi, ze znakomitym współczynnikiem  nie sprawdzą się, jeśli będą źle zamontowane.

Katalogi producentów

Szczelny montaż drzwi

Firma TOMKAR oferuje usługę ciepłego montażu drzwi zewnętrznych. Szukając jak najbardziej energooszczędnych rozwiązań przy budowie domu oraz zwracając uwagę na szczelność warto bardziej poznać zalety montażu stolarki drzwiowej w warstwie ocielenia budynku lub z wykorzystaniem specjalnych folii paroszczelnych / paro przepuszczalnych czy taśm rozprężnych. Technika „ciepłego montażu” to rozwiązanie , które przynosi duże oszczędności w późniejszej eksploatacji całego budynku. Założeniem jest osiągnięcie szczelnego montażu , aby zakupione drzwi zachowały swoje walory izolacyjne , akustyczne i termiczne.