English EN Lietuvių kalba LT Polski PL

Bramy garażowe Suwałki

Nowe bramy garażowe Hörmann z montażem w Suwałkach. Nowoczesne bramy zapewniające piękny wygląd, wysoki poziom bezpieczeństwa, dobrą izolację cieplną, a także solidne napędy z możliwością sterowania ze smartfona. Zapytaj o ofertę.

Tomkar - bramy garażowe:

Bramy garażowe Hörmann - Suwałki

Brama segmentowa

Hörmann

Bramy segmentowe są skonstruowane w ten sposób, że otwierają się pionowo i pozostają pod stropem. Dzięki temu oszczędza się sporo miejsca.

brama uchylna

Brama uchylna

Hörmann

Klasyczne bramy garażowe, wykonane z wysokiej jakości z wypełnieniem z litego drewna. Oferujemy szeroki wybór wzorów oraz wersji kolorystycznych.

brama rollmatic

Brama RollMatic

Hörmann

Bramy RollMatic to oszczędność miejsca w garażu i przed nim. Można je zamontować niemal wszędzie – kształt otworu garażowego nie ma znaczenia.

brama boczna segmentowa

Brama boczna segmentowa

Hörmann

Boczne bramy segmentowe otwierają się nie w górę, lecz na bok. Pozwala to zyskać miejsce nad bramą garażową. Zapewniają świetną termoizolację.

Brama do garażu zbiorczego

Hörmann

Bramy optymalnie ekonomiczne i niezawodne. Gwarantują bezpieczeństwo działania. Ich zaletą jest również wyjątkowo cicha praca.

drzwi boczne do garażu

Drzwi boczne do garażu

Hörmann

Estetyczne drzwi boczne zapewniają bezproblemowy i szybki dostęp do wnętrza garażu bez konieczności otwierania całej bramy.

Montaż bram garażowych

Oferujemy nie tylko sprzedaż bram garażowych, ale również montaż. Budujesz dom albo po prostu chcesz wymienić starą, wysłużoną bramę? Nie ma to dla nas większego znaczenia. Po prostu zadbamy o to, aby Twoja nowa brama została zamontowana we właściwy sposób.

Umów się na bezpłatną wycenę

Dlaczego bramy garażowe firmy Hörmann?

1. Wysoka jakość w dobrej cenie

Bramy garażowe Hörmann znane są z wysokiej jakości wykonania i korzystnego cennika. Firma ta ma ponad 80-letnie doświadczenie. Jesteśmy przekonani, że dzięki szerokiej ofercie tego producenta, znajdziesz bramę, która będzie idealnie pasować do Twojego domu.

Bramy Hörmann to również szeroki wybór powierzchni i kolorów, co sprawia, że każda brama może zostać idealnie dobrana zarówno do klasycznego jak i nowoczesnego budynku.

bramy rollmatic suwałki

2. Efektywna izolacyjność cieplna

Brama garażowa to bardzo ważny element budynku nie tylko pod kątem wizualnym czy użytkowym, ale również pod kątem ekonomicznym. Słaba izolacja cieplna może być powodem zwiększonych rachunków za ogrzewanie.

Firma Hörmann produkuje dobrze ocieplone bramy garażowe, które dbają o to, aby straty ciepła były jak najmniejsze. 

tomkar

3. Wyższy poziom bezpieczeństwa

Brama garażowa często może stanowić łatwy łup dla nieproszonych gości. Wybierając bramę garażową firmy Hörmann wybierasz również bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Na przykład brama segmentowana podczas automatycznego zamykania samodzielnie rygluje się w prowadnicy, skutecznie zabezpieczając przed podważeniem. Samo ryglowanie odbywa się mechanicznie więc sprawdza się również w przypadku awarii zasilania.

4. Inteligentna obsługa przez aplikację

Twój telefon może pełnić rolę nadajnika. Dzięki aplikacji Hörmann BlueSecur możesz kontrolować drzwi lub bramę za pomocą swojego telefonu. To ogromny komfort szczególnie dla osób, które nie lubią nosić przy sobie kluczy/pilotów.

tomkar

5. Ekologiczne podejście

Hörmann to rodzinne przedsiębiorstwo, które jak podkreśla na swojej stronie internetowej, czują się zobowiązani wobec przyszłych pokoleń, dlatego wszystkie produkty tej firmy są standardowo neutralne pod względem emisji CO2.

We wszystkich europejskich fabrykach firma Hörmann wykorzystuje w 100% ekologiczną energię elektryczną pozyskiwaną ze źródeł odnawialnych.

co2

Bramy garażowe Suwałki - FAQ

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu Tomkar. Oferujemy wysokiej jakości bramy garażowe w atrakcyjnych cenach. Oferujemy również ciepły montaż bram garażowych. Codziennie staramy się spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ceny okien zależą od wielu czynników, dlatego trudno odpowiedzieć jednym zdaniem na to pytanie. Odwiedź nasz sklep lub zadzwoń i zapytaj o konkretny produkt. Odwiedzając nasz salon poznasz pełną ofertę nie tylko bram garażowych, ale także stolarki okiennej, drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, tarasowych i wielu, wielu innych. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu.

Zamawiając bramę garażową w naszym sklepie, możesz liczyć na jej montaż.

Umów się na bezpłatną wycenę

Ocena tej podstony:

[Wszystkich ocen: 12 ▪ Średnia ocena: 5]