English EN Lietuvių kalba LT Polski PL
O firmie

Kilka słów o nas

Tomkar od wielu lat dostarcza Klientom produkty najwyższej jakości. Drzwi, bramy i okna nie mają przed nami tajemnic. Proponujemy tylko najlepsze, docenione na całym świecie rozwiązania od wiodących producentów. Naszym głównym celem jest pełna satysfakcja Klienta – do jego osiągnięcia korzystamy nie tylko z nowoczesnych produktów, ale wykorzystujemy także nasze bogate doświadczenie, dzięki któremu możemy doradzić najlepsze produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Dbamy o to, aby każdy Klient miał szeroki wybór, dlatego spełniają one wymagania najbardziej wymagających odbiorców. Gwarantujemy także profesjonalny, autoryzowany montaż w miejscu przeznaczenia.

Skorzystanie z naszych propozycji to zarazem inwestycja w najlepsze rozwiązania na rynku. Jest to samo w sobie gwarancją ich wieloletniej, bezawaryjnej eksploatacji. Ponadto mają one nie tylko doskonałe parametry techniczne, ale również cechują się wysoką estetyką.

Nasza oferta

TOMKAR  oferuje okna PVC, okna drewniane, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, bramy, rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, parapety wewnętrzne, plisy oraz napędy elektryczne bram. W ciągłej sprzedaży znajdują się wyłącznie produkty wiodących marek, cechujące doskonałymi parametrami technicznymi.

Pomagamy w całym procesie – od fachowych porad dotyczących wyboru produktów optymalnie dopasowanych do domu Klienta, po ich autoryzowany montaż. Gwarantuje to pełną satysfakcję z zakupu oraz daje pewność, że produkt będzie funkcjonował zgodnie z oczekiwaniami.

Nasza opieka nad Klientem to nie tylko samo doradztwo, ale również wykonywanie pomiarów i transport zakupionych produktów na miejsce przeznaczenia. Oferujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza oferta:

Okna PVC

Okna PVC

Systemy okien PVC to wysoka jakość za rozsądną cenę. Ich główne zalety to termoizolacyjność oraz dobra izolacja akustyczna. Odporne na wilgoć, łatwe w utrzymaniu w czystości oraz trwałe.
Czytaj dalej

Okna drewniane

Okna drewniane

Nowoczesne okna drewniane cechuje wysoka szczelność, mocne zabezpieczenia, a także możliwość stosowania wraz z wieloma dodatkami. Dodatkową zaletą jest dostępność w wielu wersjach kolorystycznych.
Czytaj dalej

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Drzwi klasyczne i nowoczesne mają duży wpływ na estetykę pomieszczeń. Są zarazem trwałe, odporne na działanie temperatur, wilgoci i uszkodzeń mechanicznych.
Czytaj dalej

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drewniane, stalowe, aluminiowe z okleiną – są wizytówką domu, a zarazem strzegą go przed osobami niepowołanymi. Postaw na niezawodność, bezpieczeństwo i wysoką trwałość.
Czytaj dalej

Bramy Hörmann

Bramy Hörmann

Solidne zabezpieczenia garażu, otwierane jak chcesz – uchylnie, roletowo, segmentowo. W ofercie mamy także drzwi boczne. Wszystkie cechują się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne.
Czytaj dalej

Pozostałe

Pozostałe

W naszej ofercie znajdziesz także rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, napędy do bram wjazdowych, parapety wewnętrzne, plisy oraz rolety okienne wewnętrzne. Doskonale uzupełniają proponowaną przez nas stolarkę.
Czytaj dalej

Nasze realizacje

Aby lepiej uświadomić naszym Klientom, jak wyglądają w praktyce nasze rozwiązania, przygotowaliśmy zdjęcia pokazujące wykonane przez nas prace. Obejrzyj je – tak możemy upiększyć również Twój dom!

Certyfikaty

Otrzymane przez nas certyfikaty od producentów to gwarancja autoryzowanego montażu oraz pewność dla Klienta, że jego sprawą zajmują się prawdziwi eksperci.